perfumeprices

Home › Women › Milton-Lloyd › Perfumers Choice Sofia Perfume

Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml

Milton-Lloyd

Perfumers Choice Sofia Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.

Best price
Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume Perfumania Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume · Eau de Parfum · 83 ml (2.8 oz) Shipping from the United States $23.82Total price · $0.29 per ml
Price$16.87
Shipping$6.95
Total$23.82
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume FragranceShop Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume · Eau de Parfum · 83 ml (2.8 oz) Shipping from the United States $24.82Total price · $0.30 per ml
Price$16.87
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Total$24.82
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume The Fragrance Outlet Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume · Eau de Parfum · 83 ml (2.8 oz) Shipping from the United States $28.39Total price · $0.34 per ml
Price$20.89
Shipping$7.50
Total$28.39
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz) to the United States is $23.82 at Perfumania today (as of 01.10.2026).

Answers at a glance

Where is Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz) cheapest to the United States? Delivered by Perfumania for $23.82 total (as of 01.10.2026).

Is there a voucher or cashback for Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz)? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

Everything about Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume+

Price & buying

Where is Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by Perfumania for $23.82 total (as of 01.10.2026).
How much is Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz) to the United States?+
From $23.82 total price at Perfumania today. Breakdown: Price $16.87 + Shipping $6.95 = $23.82. We compared 3 offers (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz)?+
Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

International

In how many countries does perfumeprices compare Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume are there?+
Sizes: 83 ml (2.8 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz) to the United States?+
Perfumania (United States), FragranceShop (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania: $6.95, free from $59.00; FragranceShop: $7.95, free from $50.00; The Fragrance Outlet: $7.50, free from $50.00 (as of 01.10.2026).
When were the prices for Milton-Lloyd Perfumers Choice Sofia Perfume 83 ml (2.8 oz) last checked?+
Last on 01.10.2026 at 8:22 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania: Price $16.87 + Shipping $6.95 = $23.82.
Best price$23.82
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.