perfumeprices

Home › Damen › Paris Hilton › Can Can Burlesque Perfume

The lowest total price for Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz) to the United States is $21.94 at Perfumania.com today (as of 30.09.2026).

Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml

Paris Hilton

Can Can Burlesque Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size
100 ml

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume Perfumania.com Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $21.94Total price · $0.44 per ml
Price$14.99
Shipping$6.95
Cashback via Coin7 approx.−$0.30
Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume FragranceShop.com Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $27.90Total price · $0.56 per ml
Price$19.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Cashback via Coin7 approx.−$0.50
Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume The Fragrance Outlet Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $37.49Total price · $0.75 per ml
Price$29.99
Shipping$7.51
Cashback via Coin7 approx.−$0.60
Everything about Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume+

Price & buying

How much is Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
From $21.94 total price at Perfumania.com today. Breakdown: Price $14.99 + Shipping $6.95 = $21.94. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz) cheapest?+
At Perfumania.com for $21.94. The most expensive offer is $37.49, so you save $15.56 or 41.5 % (calculation: ($37.49 − $21.94) / $37.49, as of 30.09.2026).
Which size of Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume Eau de Parfum is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 50 ml (1.7 oz): $0.44 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.33 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume worth it?+
Yes. 100 ml cost $0.33 per ml, 50 ml cost $0.44 per ml. The big bottle is 25 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2 % cashback at Perfumania.com. At the current price of $14.99 that is approx. $0.30. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume are there?+
Sizes: 50 ml (1.7 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
Perfumania.com (United States), FragranceShop.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Paris Hilton Can Can Burlesque Perfume 50 ml (1.7 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 6:55 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania.com: Price $14.99 + Shipping $6.95 = $21.94.
Best price$21.94
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.