perfumeprices

Home › Damen › Paris Hilton › Can Can Perfume

The lowest total price for Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States is $29.90 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml

Paris Hilton

Can Can Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size
30 ml

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Paris Hilton Can Can Perfume FragranceShop.com Paris Hilton Can Can Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $29.90Total price · $0.30 per ml
Price$21.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Cashback via Coin7 approx.−$0.55
Paris Hilton Can Can Perfume Perfumania.com Paris Hilton Can Can Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $59.95Total price · $0.60 per ml
Price$59.95
Shipping$0.00
Cashback via Coin7 approx.−$1.20
Everything about Paris Hilton Can Can Perfume+

Price & buying

How much is Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $29.90 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $21.95 + Shipping $7.95 = $29.90. We compared 2 offers (as of 30.09.2026).
Where is Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $29.90. The most expensive offer is $59.95, so you save $30.06 or 50.1 % (calculation: ($59.95 − $29.90) / $59.95, as of 30.09.2026).
Which size of Paris Hilton Can Can Perfume Eau de Parfum is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 30 ml (1.0 oz): $0.73 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.30 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Paris Hilton Can Can Perfume worth it?+
Yes. 100 ml cost $0.30 per ml, 30 ml cost $0.73 per ml. The big bottle is 59.1 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $21.95 that is approx. $0.55. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Paris Hilton Can Can Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Paris Hilton Can Can Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Paris Hilton Can Can Perfume are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Paris Hilton Can Can Perfume 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 6:55 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $21.95 + Shipping $7.95 = $29.90.
Best price$29.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.