FS
FragranceShop.com
Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$86.95Total price · $1.74 per ml
Home › Damen › Yves Saint Laurent › Libre L'eau Nue
The lowest total price for Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz) to the United States is $86.95 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

All offers
Total price including shipping to the United States.
FS
FragranceShop.com
Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$86.95Total price · $1.74 per ml
Price$86.95
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Cashback via Coin7 approx.−$2.17
PE
Perfumania.com
Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$93.95Total price · $1.88 per ml
Price$93.95
Shipping$0.00
Cashback via Coin7 approx.−$1.87
FO
The Fragrance Outlet
Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$108.99Total price · $2.18 per ml
Price$108.99
Shipping$0.00
Cashback via Coin7 approx.−$2.18
Everything about Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue+
Price & buying
How much is Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
From $86.95 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $86.95 + Shipping $0.00 = $86.95. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $86.95. The most expensive offer is $108.99, so you save $22.04 or 20.2 % (calculation: ($108.99 − $86.95) / $108.99, as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $86.95 that is approx. $2.17. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.
International
In how many countries does perfumeprices compare Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz)?+
In 28 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.
Fragrance
Is Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue a women's or men's fragrance?+
Shops list Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue as a women's fragrance.
Which sizes of Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue are there?+
Sizes: 50 ml (1.7 oz), 90 ml (3.0 oz). Concentrations: Eau de Parfum.
Shop & shipping
Which shops deliver Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue 50 ml (1.7 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 6:55 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $86.95 + Shipping $0.00 = $86.95.