perfumeprices

Home › All brands › Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana

141 fragrances

If you have ever smelled a bottle of K or The One, you already know why Dolce&Gabbana has such a following. The Milan fashion house carries its Mediterranean style into its own fragrances too, and has done so for a long time.

Alongside K and The One our database lists Light Blue, Devotion, Light Blue Pour Homme, Q and The One Intense. Most of what we carry comes as eau de parfum, with a good number of eau de toilette bottles and a few pure parfum versions too. Sizes go from 30 ml up to large 200 ml bottles, and mens fragrances clearly make up the bigger share here.

Finding the best price

Instead of gathering the prices yourself, we put the price per millilitre for your country side by side, shipping included. That makes it easy to see which size and which retailer actually pays off for you.

Cheapest size per fragrance from Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana: 20 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest estimated total price from $38.90, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Estimated total price Price per ml Cheapest shop Shops
Dolce Peony Eau de Parfum 75 ml $49.89 $0.67 per ml FragranceShop 3 shops
Intenso Eau de Parfum 75 ml $44.90 $0.60 per ml FragranceShop 3 shops
K Intense Eau de Parfum 100 ml $52.95 $0.53 per ml FragranceShop 3 shops
Light Blue Eau de Toilette 200 ml $68.95 $0.34 per ml FragranceShop 3 shops
Light Blue Eau Intense Eau de Parfum 30 ml $38.90 $1.30 per ml FragranceShop 3 shops
Light Blue Summer Vibes Eau de Toilette 100 ml $48.89 $0.49 per ml FragranceShop 3 shops
Q Eau de Parfum 50 ml $48.89 $0.98 per ml FragranceShop 3 shops
The One Eau de Parfum 30 ml $45.90 $1.53 per ml FragranceShop 3 shops
The One Eau de Toilette 150 ml $53.95 $0.36 per ml FragranceShop 3 shops
Dolce Eau de Parfum 50 ml $81.95 $1.64 per ml Perfumania 2 shops
Dolce Garden Eau de Parfum 75 ml $47.90 $0.64 per ml FragranceShop 2 shops
Dolce Shine Eau de Parfum 50 ml $53.90 $1.08 per ml Perfumania 2 shops
K Eau de Toilette 100 ml $51.90 $0.52 per ml FragranceShop 2 shops
K Eau de Parfum 50 ml $108.95 $2.18 per ml Perfumania 2 shops
K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum 150 ml $175.95 $1.17 per ml Perfumania 2 shops
Light Blue Eau de Parfum 100 ml $132.94 $1.33 per ml Perfumania 2 shops
Light Blue Pour Homme Eau de Toilette 30 ml $42.90 $1.43 per ml FragranceShop 2 shops
Pour Femme Eau de Parfum 50 ml $55.90 $1.12 per ml Perfumania 2 shops
Pour Homme Eau de Toilette 75 ml $40.90 $0.55 per ml FragranceShop 2 shops
The Only One Eau de Parfum 100 ml $64.95 $0.65 per ml FragranceShop 2 shops
Devotion Eau de Parfum 100 ml $40.90 $0.41 per ml FragranceShop 1 shop
Devotion Intense Eau de Parfum 50 ml $47.90 $0.96 per ml FragranceShop 1 shop
Dolce Blue Jasmine Eau de Parfum 75 ml $55.90 $0.75 per ml FragranceShop 1 shop
Dolce Gabbana The One Eau de Toilette 30 ml $42.90 $1.43 per ml FragranceShop 1 shop
Dolce Lily Eau de Toilette 75 ml $51.90 $0.69 per ml FragranceShop 1 shop
Dolce Rosa Excelsa Eau de Parfum 75 ml $78.99 $1.05 per ml Perfumania 1 shop
Dolce Rose Eau de Toilette 75 ml $46.90 $0.63 per ml FragranceShop 1 shop
K Parfum 50 ml $48.89 $0.98 per ml FragranceShop 1 shop
L'Impératrice Eau de Toilette 100 ml $40.90 $0.41 per ml FragranceShop 1 shop
Light Blue Capri In Love Pour Homme Eau de Parfum 50 ml $45.90 $0.92 per ml FragranceShop 1 shop

More fragrances from this brand in the list below.

Dolce&Gabbana Devotion 30 · 50 · 100 ml Devotion Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $40.901 shopCashback Dolce&Gabbana Devotion Intense 30 · 50 · 100 ml Devotion Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $47.901 shopCashback Dolce&Gabbana Dolce 50 · 75 ml Dolce Eau de Parfum · 50 · 75 ml from $81.952 shopsCashback Dolce&Gabbana Dolce Blue Jasmine 30 · 50 · 75 ml Dolce Blue Jasmine Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from $55.901 shopCashback Dolce&Gabbana Dolce Gabbana The One 30 ml Dolce Gabbana The One Eau de Toilette · 30 ml from $42.901 shopCashback Dolce&Gabbana Dolce Garden 50 · 75 ml Dolce Garden Eau de Parfum · 50 · 75 ml from $47.902 shopsCashback Dolce&Gabbana Dolce Lily 30 · 50 · 75 ml Dolce Lily Eau de Toilette · 30 · 50 · 75 ml from $51.901 shopCashback Dolce&Gabbana Dolce Peony 50 · 75 ml Dolce Peony Eau de Parfum · 50 · 75 ml from $49.893 shopsCashback Dolce&Gabbana Dolce Rosa Excelsa 75 ml Dolce Rosa Excelsa Eau de Parfum · 75 ml from $78.991 shopCashback Dolce&Gabbana Dolce Rose 50 · 75 ml Dolce Rose Eau de Toilette · 50 · 75 ml from $46.901 shopCashback Dolce&Gabbana Dolce Shine 50 · 75 ml Dolce Shine Eau de Parfum · 50 · 75 ml from $53.902 shopsCashback Dolce&Gabbana Intenso 75 · 125 · 200 ml Intenso Eau de Parfum · 75 · 125 · 200 ml from $44.903 shopsCashback Dolce&Gabbana K 50 · 100 · 200 ml K Eau de Parfum · 50 · 100 · 200 ml from $108.952 shopsCashback Dolce&Gabbana K 30 · 50 · 100 · 150 · 200 ml K Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 · 200 ml from $51.902 shopsCashback Dolce&Gabbana K 50 · 100 ml K Parfum · 50 · 100 ml from $48.891 shopCashback Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana 150 ml K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum · 150 ml from $175.952 shopsCashback Dolce&Gabbana K Intense 50 · 100 ml K Intense Eau de Parfum · 50 · 100 ml from $52.953 shopsCashback Dolce&Gabbana L'Impératrice 50 · 100 ml L'Impératrice Eau de Toilette · 50 · 100 ml from $40.901 shopCashback Dolce&Gabbana Light Blue 30 · 50 · 100 · 200 ml Light Blue Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 · 200 ml from $132.942 shopsCashback Dolce&Gabbana Light Blue 30 · 50 · 100 · 200 ml Light Blue Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 200 ml from $68.953 shopsCashback Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme 50 · 100 ml Light Blue Capri In Love Pour Homme Eau de Parfum · 50 · 100 ml from $45.901 shopCashback Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense 30 · 50 ml Light Blue Eau Intense Eau de Parfum · 30 · 50 ml from $38.903 shopsCashback Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme 30 · 50 · 75 · 100 · 200 ml Light Blue Pour Homme Eau de Toilette · 30 · 50 · 75 · 100 · 200 ml from $42.902 shopsCashback Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml Light Blue Summer Vibes Eau de Toilette · 100 ml from $48.893 shopsCashback Dolce&Gabbana Pour Femme 50 · 100 ml Pour Femme Eau de Parfum · 50 · 100 ml from $55.902 shopsCashback Dolce&Gabbana Pour Homme 75 · 125 · 200 ml Pour Homme Eau de Toilette · 75 · 125 · 200 ml from $40.902 shopsCashback Dolce&Gabbana Q 30 · 50 · 100 ml Q Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $48.893 shopsCashback Dolce&Gabbana Q Intense 30 · 50 · 100 ml Q Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $54.901 shopCashback Dolce&Gabbana The One 30 · 50 · 75 · 100 · 150 ml The One Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 · 100 · 150 ml from $45.903 shopsCashback Dolce&Gabbana The One 50 · 100 · 150 ml The One Eau de Toilette · 50 · 100 · 150 ml from $53.953 shopsCashback Dolce&Gabbana The One Gold Intense 50 · 75 · 100 ml The One Gold Intense Eau de Parfum · 50 · 75 · 100 ml from $44.901 shopCashback Dolce&Gabbana The One Intense 30 · 50 · 75 · 100 ml The One Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 · 100 ml from $51.901 shopCashback Dolce&Gabbana The Only One 30 · 50 · 100 ml The Only One Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $64.952 shopsCashback Dolce&Gabbana The Only One Intense 30 · 50 · 100 ml The Only One Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $57.941 shopCashback

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.