perfumeprices

Home › Dolce&Gabbana › Light Blue Summer Vibes

The lowest total price for Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz) to the United States is $48.89 at FragranceShop today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $48.89 total (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml

Dolce&Gabbana

Light Blue Summer Vibes

Eau de Toilette

Concentration
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes FragranceShop Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $48.89Total price · $0.49 per ml
Price$40.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes Perfumania Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $109.95Total price · $1.10 per ml
Price$109.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes The Fragrance Outlet Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $109.98Total price · $1.10 per ml
Price$109.98
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes+

Price & buying

Where is Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $48.89 total (as of 30.09.2026).
How much is Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $48.89 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $40.95 + Shipping $7.95 = $48.89. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Which sizes of Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes are there?+
Sizes: 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 1:12 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $40.95 + Shipping $7.95 = $48.89.
Best price$48.89
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.