perfumeprices

Home › Damen › Marc Jacobs › Daisy

The lowest total price for Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz) to the United States is $57.94 at FragranceShop today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $57.94 total (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Marc Jacobs Daisy 100 ml

Marc Jacobs

Daisy

Eau de Toilette · Damen

Concentration
Size
30 ml 50 ml

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Marc Jacobs Daisy FragranceShop Marc Jacobs Daisy · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $57.94Total price · $0.58 per ml
Price$57.94
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Marc Jacobs Daisy Perfumania Marc Jacobs Daisy · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $118.95Total price · $1.19 per ml
Price$118.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Marc Jacobs Daisy The Fragrance Outlet Marc Jacobs Daisy · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $137.99Total price · $1.38 per ml
Price$137.99
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

About Marc Jacobs Daisy

Marc Jacobs Daisy is a floral fragrance with a fresh, intense feel, marked as a women's scent in the data. As an Eau de Toilette it holds less fragrance oil than an Eau de Parfum, lighter to wear but shorter lasting on skin. Available in 30, 50 and 100 ml.

Daisy is a well known women's fragrance, so a close comparison of the price per millilitre is worth the time.

Everything about Marc Jacobs Daisy+

Price & buying

Where is Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $57.94 total (as of 30.09.2026).
How much is Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $57.94 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $57.94 + Shipping $0.00 = $57.94. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz)?+
In 28 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Marc Jacobs Daisy a women's or men's fragrance?+
Shops list Marc Jacobs Daisy as a women's fragrance.
Which sizes of Marc Jacobs Daisy are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 50 ml (1.7 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Marc Jacobs Daisy 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 1:12 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $57.94 + Shipping $0.00 = $57.94.
Best price$57.94
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.