PE
Perfumania.com
Armani Acqua Di Gioia · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$96.95Total price · $1.94 per ml
Home › Damen › Armani › Acqua Di Gioia
The lowest total price for Armani Acqua Di Gioia 50 ml (1.7 oz) to the United States is $96.95 at Perfumania.com today (as of 30.09.2026).
All offers
Total price including shipping to the United States.
PE
Perfumania.com
Armani Acqua Di Gioia · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$96.95Total price · $1.94 per ml
FO
The Fragrance Outlet
Armani Acqua Di Gioia · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz)
Shipping from the United States
$111.99Total price · $2.24 per ml
About Armani Acqua Di Gioia
Acqua Di Gioia is a floral fragrance with a fresh, intense feel for women: Primofiore lemon and mint at the top, water jasmine, peony and pink pepper at the heart, cedarwood, brown sugar and labdanum in the base. Available as an Eau de Parfum in 30, 50 and 100 ml. Across three sizes, the largest bottle often costs more outright yet turns out cheaper per millilitre, provided shipping is consistently included rather than comparing bare sale prices alone.