perfumeprices

Home › Guess › Dare

The lowest total price for Guess Dare 100 ml (3.4 oz) to the United States is $25.90 at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).

Guess Dare

Guess

Dare

Eau de Toilette

Concentration
Size

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
FragranceShop.com Guess Dare · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $25.90Total price · $0.26 per ml
Price$17.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Cashback via Coin7 approx.−$0.45
Perfumania.com Guess Dare · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $31.90Total price · $0.32 per ml
Price$24.95
Shipping$6.95
Cashback via Coin7 approx.−$0.50
The Fragrance Outlet Guess Dare · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $47.50Total price · $0.47 per ml
Price$39.99
Shipping$7.51
Cashback via Coin7 approx.−$0.79
Everything about Guess Dare+

Price & buying

How much is Guess Dare 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $25.90 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $17.95 + Shipping $7.95 = $25.90. We compared 3 offers (as of 29.09.2026).
Where is Guess Dare 100 ml (3.4 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $25.90. The most expensive offer is $47.50, so you save $21.60 or 45.5 % (calculation: ($47.50 − $25.90) / $47.50, as of 29.09.2026).
Do I get cashback when buying Guess Dare 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $17.95 that is approx. $0.45. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Guess Dare 100 ml (3.4 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Which sizes of Guess Dare are there?+
Sizes: 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Guess Dare 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 29.09.2026).
When were the prices for Guess Dare 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 29.09.2026 at 11:36 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $17.95 + Shipping $7.95 = $25.90.
Best price$25.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.