perfumeprices

Home › Damen › Jennifer Lopez › Glow Perfume

Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml

Jennifer Lopez

Glow Perfume

Eau de Toilette · Damen

Concentration
Size
100 ml

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Jennifer Lopez Glow Perfume FragranceShop Jennifer Lopez Glow Perfume · Eau de Toilette · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $26.90Total price · $0.54 per ml
Price$18.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Jennifer Lopez Glow Perfume Perfumania Jennifer Lopez Glow Perfume · Eau de Toilette · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $41.90Total price · $0.84 per ml
Price$34.95
Shipping$6.95
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Jennifer Lopez Glow Perfume The Fragrance Outlet Jennifer Lopez Glow Perfume · Eau de Toilette · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $42.49Total price · $0.85 per ml
Price$34.98
Shipping$7.51
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz) to the United States is $26.90 at FragranceShop today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $26.90 total (as of 30.09.2026).

Which size of Jennifer Lopez Glow Perfume Eau de Toilette is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 50 ml (1.7 oz): $0.54 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.34 per ml (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Everything about Jennifer Lopez Glow Perfume+

Price & buying

Where is Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $26.90 total (as of 30.09.2026).
How much is Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
From $26.90 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $18.95 + Shipping $7.95 = $26.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Which size of Jennifer Lopez Glow Perfume Eau de Toilette is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 50 ml (1.7 oz): $0.54 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.34 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Jennifer Lopez Glow Perfume worth it?+
Yes. 100 ml cost $0.34 per ml, 50 ml cost $0.54 per ml. The big bottle is 37 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Jennifer Lopez Glow Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Jennifer Lopez Glow Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Jennifer Lopez Glow Perfume are there?+
Sizes: 50 ml (1.7 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Jennifer Lopez Glow Perfume 50 ml (1.7 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 1:12 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $18.95 + Shipping $7.95 = $26.90.
Best price$26.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.