FR
FragranceShop.com
Jimmy Choo I Want Choo Forever · Eau de Parfum · 60 ml
Shipping from the United States
$52.95Total price · $0.88 per ml
Home › Damen › Jimmy Choo › I Want Choo Forever
Total price including shipping to the United States.
FR
FragranceShop.com
Jimmy Choo I Want Choo Forever · Eau de Parfum · 60 ml
Shipping from the United States
$52.95Total price · $0.88 per ml
PE
Perfumania.com
Jimmy Choo I Want Choo Forever · Eau de Parfum · 60 ml
Shipping from the United States
$85.95Total price · $1.43 per ml
I Want Choo Forever is an intense chypre amber gourmand fragrance built with a rose accord at the top, black cherry liqueur at heart and a moss accord at the base, made for women. As an Eau de Parfum it holds more fragrance oil than an Eau de Toilette and lasts correspondingly longer. Available in 30, 60 and 100 ml.
Here too, the lowest listed price says little on its own, what matters is what you end up paying per millilitre once shipping is included.
Looks like you're in Finland?