perfumeprices

Home › Damen › Paris Hilton › Just Me Perfume

The lowest total price for Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States is $56.90 at Perfumania.com today (as of 30.09.2026).

Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml

Paris Hilton

Just Me Perfume

Eau de Toilette · Damen

Concentration
EdP
Size
30 ml

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Paris Hilton Just Me Perfume Perfumania.com Paris Hilton Just Me Perfume · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $56.90Total price · $0.57 per ml
Price$49.95
Shipping$6.95
Cashback via Coin7 approx.−$1.00
Paris Hilton Just Me Perfume The Fragrance Outlet Paris Hilton Just Me Perfume · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $57.49Total price · $0.57 per ml
Price$49.98
Shipping$7.51
Cashback via Coin7 approx.−$1.00
Paris Hilton Just Me Perfume FragranceShop.com Paris Hilton Just Me Perfume · Eau de Toilette · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $68.95Total price · $0.69 per ml
Price$68.95
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Cashback via Coin7 approx.−$1.73
Everything about Paris Hilton Just Me Perfume+

Price & buying

How much is Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $56.90 total price at Perfumania.com today. Breakdown: Price $49.95 + Shipping $6.95 = $56.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz) cheapest?+
At Perfumania.com for $56.90. The most expensive offer is $68.95, so you save $12.05 or 17.5 % (calculation: ($68.95 − $56.90) / $68.95, as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2 % cashback at Perfumania.com. At the current price of $49.95 that is approx. $1.00. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.
Is Paris Hilton Just Me Perfume cheaper as Eau de Toilette or as Eau de Parfum?+
In 100 ml: Eau de Toilette from $56.90, Eau de Parfum from $28.90. Cheaper right now: Eau de Parfum (total prices to the United States, as of 30.09.2026).

International

In how many countries does perfumeprices compare Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Paris Hilton Just Me Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Paris Hilton Just Me Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Paris Hilton Just Me Perfume are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Parfum, Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States), FragranceShop.com (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00; FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Paris Hilton Just Me Perfume 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 6:55 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania.com: Price $49.95 + Shipping $6.95 = $56.90.
Best price$56.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.