perfumeprices

Home › Alle merken › DIOR

DIOR

145 geuren

Sauvage, Miss Dior en meer

Weinig namen staan in zoveel schappen als Dior, en onze database geeft bijna het hele assortiment weer. Het Parijse modehuis, eerst bekend om zijn haute couture, maakt al decennia ook parfums.

Naast Sauvage en Miss Dior voeren we onder meer Homme, Hypnotic Poison, Eau Sauvage, J'adore, Poison Girl en Fahrenheit. Eau de toilette is hier de meest voorkomende concentratie, gevolgd door eau de parfum en een handvol flessen puur parfum. De maten lopen van kleine flacons van 30 ml tot 200 ml, en herengeuren vormen het grootste deel van wat we voeren.

Wat de vergelijking je oplevert

Dezelfde fles kan van winkel tot winkel heel verschillend geprijsd zijn, pas als je de verzending optelt, en bij winkels buiten de EU ook de geschatte invoerbelasting, weet je wat het echt kost. Precies die eindprijs per fles zetten we voor je op een rij, land voor land.

Goedkoopste maat per geur van DIOR

DIOR: 16 geuren met minstens 2 shops met levering naar Nederland, laagste geschatte eindprijs vanaf € 81,39, stand 30.09.2026.

Geur Formaat Geschatte eindprijs Prijs per ml Goedkoopste shop Shops
Dior Homme Sport Eau de Toilette 75 ml € 105,68 € 1,41 per ml Beautywelt 2 shops
Dior Miss Dior Essence Parfum 30 ml € 111,12 € 3,70 per ml Beautywelt 2 shops
DIORella Eau de Toilette 100 ml € 124,98 € 1,25 per ml parfumbella 2 shops
Dolce Vita Eau de Toilette 100 ml € 118,99 € 1,19 per ml parfumbella 2 shops
Dune Eau de Toilette 100 ml € 118,98 € 1,19 per ml parfumbella 2 shops
Eau Sauvage Eau de Parfum 50 ml € 105,68 € 2,11 per ml Beautywelt 2 shops
Fahrenheit Eau de Toilette 50 ml € 95,73 € 1,91 per ml Beautywelt 2 shops
Fahrenheit Eau de Parfum 75 ml € 104,25 € 1,39 per ml parfumbella 2 shops
Homme Eau de Toilette 75 ml € 81,39 € 1,09 per ml parfumbella 2 shops
Homme Intense Eau de Parfum 50 ml € 84,00 € 1,68 per ml parfumbella 2 shops
J'adore Eau de Toilette 50 ml € 110,22 € 2,20 per ml Beautywelt 2 shops
J'adore d'Eau Eau de Parfum 30 ml € 89,38 € 2,98 per ml Beautywelt 2 shops
Joy by Dior Eau de Parfum 50 ml € 125,64 € 2,51 per ml Beautywelt 2 shops
Miss Dior Eau de Parfum 30 ml € 99,90 € 3,33 per ml Beautywelt 2 shops
Poison Eau de Toilette 50 ml € 110,22 € 2,20 per ml Beautywelt 2 shops
Poison Girl Eau de Parfum 30 ml € 89,38 € 2,98 per ml Beautywelt 2 shops
Addict Eau de Parfum 50 ml € 125,64 € 2,51 per ml Beautywelt 1 shop
Addict Peachy Glow Eau de Parfum 30 ml € 81,22 € 2,71 per ml Beautywelt 1 shop
Addict Purple Glow Eau de Parfum 30 ml € 81,22 € 2,71 per ml Beautywelt 1 shop
Addict Rosy Glow Eau de Parfum 30 ml € 81,22 € 2,71 per ml Beautywelt 1 shop
DIORessence Eau de Toilette 100 ml € 147,40 € 1,47 per ml Beautywelt 1 shop
DIORissimo Eau de Toilette 100 ml € 147,40 € 1,47 per ml Beautywelt 1 shop
DIORissimo Eau de Parfum 50 ml € 125,64 € 2,51 per ml Beautywelt 1 shop
Dune Pour Homme Eau de Toilette 100 ml € 128,36 € 1,28 per ml Beautywelt 1 shop
Eau Fraiche Eau de Toilette 100 ml € 147,40 € 1,47 per ml Beautywelt 1 shop
Eau Sauvage Eau de Toilette 50 ml € 95,73 € 1,91 per ml Beautywelt 1 shop
Eau Sauvage Extrême Eau de Toilette 100 ml € 140,14 € 1,40 per ml Beautywelt 1 shop
Eau Sauvage Schüttflakon Eau de Toilette 100 ml € 119,28 € 1,19 per ml Beautywelt 1 shop
Escale à Portofino Eau de Toilette 75 ml € 110,22 € 1,47 per ml Beautywelt 1 shop
Forever And Ever Dior Eau de Toilette 100 ml € 147,40 € 1,47 per ml Beautywelt 1 shop

Meer geuren van dit merk in de lijst hieronder.

DIOR Addict 50 · 100 ml Addict Eau de Parfum · 50 · 100 ml vanaf € 125,641 shopCashback DIOR Addict Peachy Glow 30 · 50 · 100 ml Addict Peachy Glow Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 81,221 shopCashback DIOR Addict Purple Glow 30 · 50 · 100 ml Addict Purple Glow Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 81,221 shopCashback DIOR Addict Rosy Glow 30 · 50 · 100 ml Addict Rosy Glow Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 81,221 shopCashback DIOR Dior Homme Sport 75 · 125 · 200 ml Dior Homme Sport Eau de Toilette · 75 · 125 · 200 ml vanaf € 105,682 shopsCashback DIOR Dior Miss Dior Essence 30 · 50 · 75 ml Dior Miss Dior Essence Parfum · 30 · 50 · 75 ml vanaf € 111,122 shopsCashback DIOR DIORella 100 ml DIORella Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 124,982 shopsCashback DIOR DIORessence 100 ml DIORessence Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 147,401 shopCashback DIOR DIORissimo 50 ml DIORissimo Eau de Parfum · 50 ml vanaf € 125,641 shopCashback DIOR DIORissimo 100 ml DIORissimo Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 147,401 shopCashback DIOR Dolce Vita 100 ml Dolce Vita Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 118,992 shopsCashback DIOR Dune 100 ml Dune Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 118,982 shopsCashback DIOR Dune Pour Homme 100 ml Dune Pour Homme Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 128,361 shopCashback DIOR Eau Fraiche 100 ml Eau Fraiche Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 147,401 shopCashback DIOR Eau Sauvage 50 · 100 ml Eau Sauvage Eau de Parfum · 50 · 100 ml vanaf € 105,682 shopsCashback DIOR Eau Sauvage 50 · 100 · 200 ml Eau Sauvage Eau de Toilette · 50 · 100 · 200 ml vanaf € 95,731 shopCashback DIOR Eau Sauvage Extrême 100 ml Eau Sauvage Extrême Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 140,141 shopCashback DIOR Eau Sauvage Schüttflakon 100 · 200 ml Eau Sauvage Schüttflakon Eau de Toilette · 100 · 200 ml vanaf € 119,281 shopCashback DIOR Escale à Portofino 75 · 125 ml Escale à Portofino Eau de Toilette · 75 · 125 ml vanaf € 110,221 shopCashback DIOR Fahrenheit 75 ml Fahrenheit Eau de Parfum · 75 ml vanaf € 104,252 shopsCashback DIOR Fahrenheit 50 · 100 · 200 ml Fahrenheit Eau de Toilette · 50 · 100 · 200 ml vanaf € 95,732 shopsCashback DIOR Forever And Ever Dior 100 ml Forever And Ever Dior Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 147,401 shopCashback DIOR Higher 100 ml Higher Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 128,361 shopCashback DIOR Higher Energy 100 ml Higher Energy Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 128,361 shopCashback DIOR Homme 50 · 75 · 100 · 125 · 150 · 200 ml Homme Eau de Toilette · 50 · 75 · 100 · 125 · 150 · 200 ml vanaf € 81,392 shopsCashback DIOR Homme 50 · 75 · 125 ml Homme Parfum · 50 · 75 · 125 ml vanaf € 126,541 shopCashback DIOR Homme Intense 50 · 100 · 150 ml Homme Intense Eau de Parfum · 50 · 100 · 150 ml vanaf € 84,002 shopsCashback DIOR Hypnotic Poison 50 · 100 ml Hypnotic Poison Eau de Parfum · 50 · 100 ml vanaf € 125,641 shopCashback DIOR Hypnotic Poison 30 · 50 · 100 · 150 ml Hypnotic Poison Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 ml vanaf € 81,221 shopCashback DIOR Hypnotic Poison Roller-Pearl 30 ml Hypnotic Poison Roller-Pearl Eau de Toilette · 30 ml vanaf € 58,271 shopCashback DIOR J'adore 30 · 50 · 100 · 150 ml J'adore Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 · 150 ml vanaf € 89,381 shopCashback DIOR J'adore 50 · 100 ml J'adore Eau de Toilette · 50 · 100 ml vanaf € 110,222 shopsCashback DIOR J'adore d'eau 30 · 50 · 100 ml J'adore d'eau Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 89,382 shopsCashback DIOR J'adore Infinissime Roller Pearl 30 ml J'adore Infinissime Roller Pearl Eau de Parfum · 30 ml vanaf € 67,331 shopCashback DIOR J'adore Intense 30 · 50 · 100 ml J'adore Intense Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 93,011 shopCashback DIOR J'adore Roller-Pearl 30 ml J'adore Roller-Pearl Eau de Parfum · 30 ml vanaf € 66,431 shopCashback DIOR J'adore Roller-Pearl 30 ml J'adore Roller-Pearl Eau de Toilette · 30 ml vanaf € 58,271 shopCashback DIOR Joy by Dior 50 · 90 ml Joy by Dior Eau de Parfum · 50 · 90 ml vanaf € 125,642 shopsCashback DIOR Joy by Dior Intense 50 · 90 ml Joy by Dior Intense Eau de Parfum · 50 · 90 ml vanaf € 128,361 shopCashback DIOR L'Or de J'adore 30 · 50 · 75 ml L'Or de J'adore Parfum · 30 · 50 · 75 ml vanaf € 136,521 shopCashback DIOR Miss Dior 30 · 50 · 100 · 150 ml Miss Dior Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 · 150 ml vanaf € 99,902 shopsCashback DIOR Miss Dior 30 · 50 · 75 · 125 ml Miss Dior Parfum · 30 · 50 · 75 · 125 ml vanaf € 93,011 shopCashback DIOR Miss Dior Blooming Bouquet N 30 · 50 · 100 · 150 ml Miss Dior Blooming Bouquet N Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 ml vanaf € 81,221 shopCashback DIOR Miss Dior Original 100 ml Miss Dior Original Eau de Toilette · 100 ml vanaf € 147,401 shopCashback DIOR Miss Dior Rose N'Roses 30 · 50 · 100 · 150 ml Miss Dior Rose N'Roses Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 ml vanaf € 81,221 shopCashback DIOR Miss Dior Rose N'Roses Roller Pearl 30 ml Miss Dior Rose N'Roses Roller Pearl Eau de Toilette · 30 ml vanaf € 58,271 shopCashback DIOR Poison 50 · 100 ml Poison Eau de Toilette · 50 · 100 ml vanaf € 110,222 shopsCashback DIOR Poison Girl 30 · 50 · 100 ml Poison Girl Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 89,382 shopsCashback
Pagina 1 van 2Volgende →

Beauty van DIOR

Alle Beauty →

Kies je land

Het land bepaalt de verzendkosten, de totaalprijs en de taal van de pagina.