perfumeprices

Home › Marc Jacobs › Daisy Love

The lowest total price for Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz) to the United States is $51.90 at FragranceShop today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $51.90 total (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Marc Jacobs Daisy Love 50 ml

Marc Jacobs

Daisy Love

Eau de Toilette

Concentration
Size
30 ml 100 ml

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Marc Jacobs Daisy Love FragranceShop Marc Jacobs Daisy Love · Eau de Toilette · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $51.90Total price · $1.04 per ml
Price$43.96
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Marc Jacobs Daisy Love Perfumania Marc Jacobs Daisy Love · Eau de Toilette · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $89.95Total price · $1.80 per ml
Price$89.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Marc Jacobs Daisy Love The Fragrance Outlet Marc Jacobs Daisy Love · Eau de Toilette · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $103.99Total price · $2.08 per ml
Price$103.99
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Marc Jacobs Daisy Love+

Price & buying

Where is Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $51.90 total (as of 30.09.2026).
How much is Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
From $51.90 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $43.96 + Shipping $7.95 = $51.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz)?+
In 17 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Which sizes of Marc Jacobs Daisy Love are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 50 ml (1.7 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Marc Jacobs Daisy Love 50 ml (1.7 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 1:12 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $43.96 + Shipping $7.95 = $51.90.
Best price$51.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.